Wady wzroku i ukryty zez

Witam Mam 29 lat. W czerwcu byłam u lekarza okulisty zbadać wzrok i ten powiedział, że "mam małą wadę, niewymagającą korekcji". Od niedawna wróciłam do pracy po urlopie macierzyńskim i poprosiłam o zbadanie optometrystę. Wyszła mi wada OP 0,75; OL 0,50, Cyl 1, OS 180 i zalecil mi jednak noszenie okularow, szczegolnie, ze odczuwam dyskomfort z tego powodu (szybciej meczy mi sie wzrok, obraz jest lekko zamazany). Dodam, ze mam na lewym oku ukrytego zeza. Co powinnam zrobic? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.