Czy to możliwe, że nie ma rozwiązania dla mojej wady wzroku?

Witam. Jestem 27 letnim mężczyzną. Od urodzenia borykam się z dużą wadą wzroku która ostatnio została skorygowana okularami o parametrach: OL: 5 / cyl -5 / oś 180 OP: 5,5 / cyl -5.5 / oś 10. Problem w tym, iż korekcja poprawiła moją ostrości widzenia zaledwie do 0,5. Okulista stwierdził, że nic więcej zrobić nie można. Czy to możliwe, że niema rozwiązania dla mojej wady wzroku ?

Lek. Michał Lenard

Niestety, trudno udzielić Panu odpowiedzi bez zbadania. Może warto zasięgnąć opinii drugiego okulisty? Pozdrawiam!