Czy terapia laserowa będzie skuteczna w przypadku naczyniaka płaskiego na szyi?

Od urodzenia mam w tej chwili 42 lata mam naczyniaka płaskiego na szyi(widoczny przód) i ręce. Obecnie rozpoczęłam wizyty Krioterapii a nigdy wcześniej nie miałam żadnego zabiegu na moją"dolegliwość." Pani Doktor, która wykonuje mi zabiegi poinformowała mnie iż jest możliwość terapii laserowej w Łodzi jeżeli naczyniak po krioterapii nie zblednie. Proszę o opinię czy terapia laserowa (chociaż tylko szyja) jest bardziej skuteczna? Pozdrawiam
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Łysienie plackowate

Łysienie plackowate objawia się występowaniem przejściowych lub trwałych ognisk łysienia skóry, która nie zostaje zapalnie zmieniona. Na temat pierwszych objawów łysienia plackowatego wypowiada się dr Tomasz Wasyłyszyn.

Witam serdecznie zapraszam na konsultację. Wykonuję również zabiegi laserowe na naczyniaki.Najpierw należy obejrzeć zmianę aby dobrać odpowiednią metodę. Mam Klinikę w Katowicach.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Witam
Obecnie dysponujemy kilkoma rodzajami laserów, które naprawdę skutecznie radzą sobie z naczyniakami. Najskuteczniejsze to Cutera Exel V i CynoSure. Jednak pierwsze należy ocenić rodzaj naczyniaka i jego reakcje na laser.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty