Czy terapia laserowa będzie skuteczna w przypadku naczyniaka płaskiego na szyi?

Od urodzenia mam w tej chwili 42 lata mam naczyniaka płaskiego na szyi(widoczny przód) i ręce. Obecnie rozpoczęłam wizyty Krioterapii a nigdy wcześniej nie miałam żadnego zabiegu na moją"dolegliwość." Pani Doktor, która wykonuje mi zabiegi poinformowała mnie iż jest możliwość terapii laserowej w Łodzi jeżeli naczyniak po krioterapii nie zblednie. Proszę o opinię czy terapia laserowa (chociaż tylko szyja) jest bardziej skuteczna? Pozdrawiam

Witam
Obecnie dysponujemy kilkoma rodzajami laserów, które naprawdę skutecznie radzą sobie z naczyniakami. Najskuteczniejsze to Cutera Exel V i CynoSure. Jednak pierwsze należy ocenić rodzaj naczyniaka i jego reakcje na laser.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska