Czy terapia światłem usunie rozstępy?

Witam, Od jakiegoś czas pojawiły się różowe paski na moich udach. Początkowo myślałam że to zadrapania na wskutek wysypki po depilacji. Niestety po kilku dniach zrozumiałam że to rozstępy. Chciałabym zapytać czy możliwe jest ich zdecydowanie przez terapie światłem Led i bioprądów?

Terapia światłem LED lub bioprądy raczej nie usuną rozstępów. Rozstepy są swoistymi bliznami tkankowymi. Mogą tu pomóc inne terapie światłem, jak na przykład laser CO2, albo karboksyterapia. Może to pomóc w zmniejszeniu widoczności rozstępów ale ich raczej nie zlikwidują.

Dzień dobry,

Lampami ledowymi może Pani wspomagać proces gojenia po zabiegach laserem eCO2 - natomiast jako pojedynczy zabieg nie ma on szans usunąć rozstępów.

Pozdrawiam