Czy tętno płodu nie jest za niskie?
tętno płodu w 6tyg ciąży. Witam, od ostatniej miesiączki mija 7 tyg i 2 dni wg usg 6 tyg i 5 dni . wyniki usg : Gs:2,03 cm YS 3,9mm i Crl : 0,72 fhr:100 czy jest wszystkiego w porządku? czy tetno nie jest za niskie? Poprzednia ciążę miałam obumarla ok 8 tyg.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Tętno płodu jest za niskie, sugeruję kontrolę u ginekologa. Pozdrawiam!