Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy Tetralysal doprowadził do tak złego stanu cery?

Witam, Dermatolog przepisał mi Tetralysal i zaczęłam go stosować. Z każdym tygodniem cera wyglądała gorzej. Teraz mija już miesiąc jak go stosuje i moja twarz jest w okropnym stanie. Pojawiły się grube, bolesne gule pod skóra, ropnie i fioletowe plamy wyglądajace jak małe siniaki. Z trądzikiem zmagam się już wiele lat ale nigdy dotąd nie miałam takiego wysypu na policzkach. Boję się że zostaną mi po tym blizny. Antybiotyk mam brać jeszcze dwa miesiące. Czytałam, że to normalne, że pogarsza się stan ale aż tak? Może nie powinnam go dalej przyjmować? Błagam o pomoc, nie wiem już co z t zrobić a z każdym dniem jest co raz gorzej.
KOBIETA, 20 LAT 3 miesiące temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy