Czy to badanie prześwietla także układ kostny?

Mam pytanie. Czy Pet Ct z galem. /Badanie w celu poszukiwania pierwotnego guza neuroendokrynnego/. Badanie objelo cale cialo.od glowy do polowy ud. Czy to badanie przeswietla takze ukl.kostny? Znajoma miala to badanie.a w opisie nie ma nic o ukl.kostnym. Jest glowa.szyja. kl.piersiowa. Brzuch i miednica. Wynik jest dobry.nic nie wykazal. Acha.i jeszcze czy badanie to wykaze inne patologie.np torbiel na nadnerczu.naczyniak na watrobie.lub inne guzy zle.

Lek. Tomasz Budlewski

badanie pet wykonuje się danym izotopem wykrywajac odpowiednie szukane zmiany, może pokazac inne zmiany ale nie może ich wykluczyc. proponuje udac sie dolekarza kierujacego na badanie, jezeli byloby cos w kosciach to tez by pokazalo.