Indapen zaczął działać?

Witam serdecznie, czy to indapen zaczal dzialac? mam 40 lat biore tabletki na nadcisnienie Betaloc ZOC 50 od paru lat 1 tab. dziennie.Od 2 tygodni biore Indapen SR 1,5 mg tez 1 raz dziennie.Dzisiaj przy pochyleniu glowy lub wstaniu i kladzeniu z lozka mam kreci mi sie tak w glowie, ze prawie upadam na pologe. czy to indapen może wywoływać takie objawy? Cinienie mam w normie ok.140 na 89 puls 98.Co mam robic gdyz na termin do lekarza musze czekac pare dni, czy to Indapen zaczal dzialac? Czy mam  brac indapen dalej? indapen może powodować tak silne zawroty głowy? czy powinnam odstawić lek i znaleźć zamiennik indapenu? proszę o radę, sama jestem zaskoczona tym jak się czuję, wczesniej nie mialam czegoś takiego. kręcenie w głowie utrudnia funkcjonowanie i jest niebezpieczne, trudno mi uwierzyć że to może po indapenie.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli są tego typu objawy to proponuje zgłosić się na izbę przyjęć