Kiedy Afobam zacznie działać?

Witam. Mam stwierdzona depresje z zaburzeniami lekowymi. 2 lata bralam faxigen i fevarin. Bylo dobrze, tak dobrze, ze sama odstawiilam fevarin. Dopadly mnie ostatnio leki wiec poszlam do mojego lekarza i z jego zalecenie znowu wrocilam do fevarinu. Biore ponad dwa tygodnie i wystapilo u mnie nasilenie niepokoju z czym sie wiaze napiecie psychiczne, dreszcze na ciele. Codziennie musze brac hydro lub afobam. Czy to przejdzie? Psychicznie jesli chodzi o humor itd jest wporzadku. Po jakom czasie to powinno ustapic? Ile maksymalnie powinnam czekac?

Reakcja na lek jest indywidualna i zależy od organizmu osoby. Mimo to polecam podjąć psychoterapię a nie brać leki, bo jak Pani widzi-leki są doraźne i po ich odstawieniu objawy mogą powrócić. Psychoterapia natomiast działa na źródło trudności, dzięki czemu przepracowuje się je i niweluje. Na długo. Pozdrawiam