Czy to jest egzema i jakim kremem smarować, żeby dłonie mi nie pękały?

Mam bardzo suche dłonie i pękają mi że wyglądają jak bym je pocieła nożem i bolą mnie czy to jest egzema i jakim kremem smarować żeby dłonie mi nie pękały.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie