Co powoduje pulsowanie po lewej stronie głowy?

Witam od pewnego czasu pulsuje mi coś po lewej stronie głowy czuje się zmęczona nic mi się nie chcę serce bije raz mocniej raz szybciej i czasami pulsuje mi różne narzędzia ciała tak jakby ta te pulsu mi przychodziły i od paru dni kmam chwilę kucia pod brzuchem to znaczy nad penisem co to może być ? Do jakiego lekarza mam się z tym udać

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie