Co powoduje uczucie głodu i bóle brzucha?

Witam. Mam 20 lat. Od około 5 dni czuję się źle. Czuję ciągły głód, co jakieś 2 godziny muszę coś zjeść. Gdy nie zjem. Czuję ból po lewej stronie brzucha pod zebrem. Ból nie jest silny bardziej to ucisk lub bardzo słaby ból. Jednak jest to nie przyjemne. Mam duże wzdęcia. Czuję cały czas bulgot w brzuchu. Do tego mam nudności. Jednak podejrzewam że to przez nerwy związane z sesją. Kolejnym objawem jest uczucie guli w gardle i chrypka. Ogólnie jestem osłabiona. Biorę letrox i Aidee (antyk.)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie.