Co powoduje wymioty, ból głowy i osłabienie, jeśli jest gorąco?

Witam. Od gorąca wali mi serce z czasem wymiotuje, boli głowa i słabo. Wczoraj szłam 20min na słońcu, puls 120, ciśnienie normalne, nie przestaje boleć głowa. Do tego miałam uczucie prądu w ciele, takie spięcie w nerwach (miałam takie po odstawieniu mozarinu, w gorącu znowu mam). Mam nerwicę, dostaje palpitacji id świateł i dźwięków, czasem duszna. Unikam słońca, ale czasem się nie da. Co zrobić? Do jakiego lekarza iść? Ogólnie chyba też mam problem z termoregulacja. Często spada mi temp I trzęs

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie . Sadze ze może być wskazana wizyta u endokrynologa