Osłabienie, ból głowy, problemy z koordynacją

witam, od kilku lat raz na 2-3 miesiące boli mnie głowa - trwa to około 20 minut, ale dodatkowo robi mi się "słabo" - duszność, chce mi się wymiotować, problemy z koordynacją, "widzę" wszystko spowolnione i mam zaburzenia mowy - nie mogę powiedzieć żadnego słowa poprawnie, nie umiem powiedzieć sensownego zdania, nawet "boli mnie głowa". Do jakiego lekarza uderzyć? neurolog? po takim 20min ataku przez cały dzień odczuwam bardzo delikatny ból głowy, później wszysko ustaje.

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem napadów migreny. Diagnostyką i leczeniem bólów głowy zajmują się właśnie neurolodzy.