Czy to migrena czy ból napięciowy?

Witam doskwiera mi od 6dni bol glowy rano nie czuc bolu prawie wgl natomiast podczas dnia nasila się. Bol jest tepy i jest w okolicach srodka glowy tzn raczej w placie czolowym czesciej występuje po prawej stronie a niekiedy po obu zdarza się że promieniuje do brwi ale to chwilke tylko. Ogólnie bok jest staly tylko ma rozne nasilenie. Napewno nasika sie podczas stresu. Innych objawow nie mam. Czy ti migrena? A może ból napieciowy? Co robic?

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania neurologicznego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe