Czy taki długotrwały ból głowy to wynik nerwicy?

Witam mam 20 lat i od 17 dni doskwiera mi ból glowy. Wczesniej przed bolem glowy bolalo mnie w lewej stronie klatki piersiowej ekg bylo wszystko ok teraz boli mnie glowa. Wczesniej jeszcze myślałem że mogę miec problem z trzustka ale to nie to. Natomiast ból glowy nie kest mocny raczej slaby albo umiarkowany. Rano nie czuc wgl boly najbardziej nasila sie przy nerwach i stresie. Zadnych objawow przy tym bolu nie mam. Morfologia krwii i bxadania miroskladnikow glukoza kreatynina ok. Bol nie nasila się podczas wysilku i wtedy kiedy o nim zapomne tylko podczas stresu. Czyzby to byla nerwica? Dodam ze niekiedy lapie mnie dusznosc jak zobacze kogoś kogo dawno nie widziałem kolege np taki stres lekki albo jak brat przyjedzie ktorego dawno nie widziałem ale to niekiedy. Jak pokonac ten napieciowy bol?? Co robic?

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego, w tym neurologicznego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.