Czy to mogą być plamienia imitujące brakującą miesiączkę?

wystąpiły u mnie plamienia takie jasno różowe z tym że tylko pod wieczór przez cały dzień nic czysto ogólnie w ciągu dnia mam bóle w podbrzuszu lecz nie mocne skurcze. Wczoraj po stosunku też były ale nie wiem czy byly spowodowane stosunkiem czy to ta imitacja miesiączki czy coś gorszego.Teoretycznie dzis powinnam miec miesiaczke tak mniej więcej. Czy to mogą być plamienia imitujące brakującą miesiączkę? Czy raczej coś poważniejszgo? Wczoraj moja beta wynosila 45.4. Prosze o pomoc dziewczyny z mężem jesteśmy mocno zaniepokojeni...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę powtórzyć badanie i udać się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć