Plamienia tydzień po miesiączce

witam mam 18 lat . 3 dni temu miałam jakies plamienia , ale to chwilowe przed wczoraj znow to miałam . dodam ze ponad tydzien temu miałam miesiaczke (mam nie regularne ) i kochałam się z chłopakiem około miesiąca temu i miał wytrysk w mnie . miałam już okres po tym stosunku . pierwszy raz mam takie plamienia czy może to być oznaka ciąży po mimo tego ze miałam miesiaczke ?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zalecałabym konsultację ginekologiczną celem wyjaśnienia przyczyny występujących plamień. Krwawienie, które miało miejsce po stosunku, niekoniecznie musi być miesiączką, zwłaszcza w przypadku cykli nieregularnych, trudne może być odróżnienie krwawienia miesiączkowego od innych rodzajów krwawień. Dodam, że krwawienia również mogą występować w czasie ciąży. Dla uspokojenia zachęcam do wizyty u lekarza ginekologa. W przypadku wykluczenia ciąży, lekarz mógłby również pomóc w wyjaśnieniu przyczyny występowania u Pani nieregularnych cykli miesiączkowych i zaproponował ewentualne leczenie.