Plamienia zamiast okresu u 20-latki

Witam. Piszę do państwa ponieważ sama nie wiem co sie dzieje z moim organimem. Ostatnią miesiączke miałam 23 wrześ. Zawsze mialam 30 dniowe cykle bądz 31. Teraz jest inaczej. Dostałam plamienia 18paz. Tydzien przed spodziewana miesiacJest tak jakby okres, ale nic mnie nie boli. Gdzie pierwszego dnia umieralam. ntemperature mam ciagle 36,8 gdzie w miesiaczke mialam zawsze 35.6 badz mniej.. Co to moze być ? Kochalam sie z chlopakiem 3,4,5 paż. Proszę o szybką opowiedz. Bardzo dziekuje i pozdrawiam.

Elżbieta Rhone

Witam,
u młodych kobiet często miesiączki występują nieregularnie, więc być może wystąpiła u Pani po prostu wcześniej. Na wszelki wypadek warto też wykluczyć ciążę, jeśli Pani współżyła w tym cyklu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwawienie może być wynikiem zaburzeń hormonalnych, zmiany stylu życia, schorzeń narządów płciowych jak i wielu innych przyczyn. W celu wyjaśnienia przyczyny sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.