Wilgotny śluz zamiast planowanej miesiączki

Witam. Dzisiaj tj. 08.11.2014r. miałam dostac planowaną miesiączke, ale jej nie ma. Zauwazylam inne objawy niz zwykle przed okresem. Pojawil sie sluz wczoraj i przedwczoraj chwilowo, a dzis wilognosc i wyleciala mi tak jakby woda. Ostatnia miesiaczka byla 11.10.2014r. Miesiaczke mialam regularnie. Z chlopakiem kochalam sie 30.10.2014. z wytryskiem. Czy mozliwa jest ciąza ??

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwość ciąży występuje zawsze, jeżeli oczywiście się współżyje, nie ma 100% metody antykoncepcyjnej. Proszę zgłosić się do ginekologa.