Czy to mógł być zawał?

Mam 21 lat, prowadzę stresujący tryb życia. Wczoraj od rana bolała mnie głowa. Po południu zaczęło mnie boleć pod mostkiem i to dosyć silnie. Około godziny 23.00 zaczęło mi się lekko kręcić w głowie i czułam przy wdychaniu powietrza kłucie w klatce piersiowej, zdrętwiały mi palce u rąk i u nóg i zrobiły się zimne. Zaczęłam się trząść (jakby ze zdenerwowania). Poszłam do szpitala, ale nie było tam ostrego dyżuru, więc wróciłam do domu i położyłam się spać. Wstałam o 5.00 rano, obudził mnie ból stopy. Był tak duży, że nie mogłam chodzić. Dziś jest drugi dzień po tych objawach. Mam nadal spuchnięte palce u dłoni i u lewej stopy (jak chodzę, to tylko piętą lub bokiem stopy). Dziś czuję niepokój. Nie boli mnie klatka piersiowa ani nie czuję kłucia. Rano poszłam do lekarza, to przepisał mi maść przeciwbólową. Co mam zrobić?
21 LAT ponad rok temu

Witam,

biorąc pod uwagę opis dolegliwości oraz Pani wiek jest mało prawdopodobne, aby były to dolegliwości pochodzenia sercowego. Pani złe samopoczucie, bóle stawowe mogły świadczyć o infekcji wirusowej, opisane "trzęsienie się" mogło wynikać z narastającej temperatury, ew. być może to efekt przemęczenia czy wzmożonego napięcia emocjonalnego. Ale są to tylko przypuszczenia i aby je potwierdzić, należy wykluczyć podłoże organiczne dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, przedstawić mu swe objawy, lekarz zbada Panią, zleci, jeśli zajdzie taka potrzeba, podstawowe badania i odpowie na Pani pytanie.