Drgawki, bóle głowy i brzucha oraz biegunka podczas zdenerwowania

Od jakiegoś czasu gdy się denerwuje robi mi się bardzo zimno i się trzęsę. Teraz gdy się denerwuje zaczyna mnie boleć głowa, brzuch, w czego skutku dostaje rozwolnienia. Czuje kłucia w klatce piersiowej. Co może mi dolegać? Mam tak gdy jestem zdenerwowana, albo bardzo smutna.

Pisze Pani, że tak się dzieje od pewnego czasu. Może warto się przyjrzeć w jakim okresie się takie zachowania pojawiły, co na nie wpłynęło pośrednio lub bezpośrednio, jakie emocje doprowadzają to takich objawów somatycznych.

Dzień dobry!

Choć dolegliwości wydają się mieć charakter medyczny (ból głowy, biegunka, kłucie w klatce piersiowej), są one jednoznacznie związane z emocjami, nastrojem, myślami - zdenerwowaniem lub smutkiem.
Właśnie w psychice i emocjonalności może tkwić przyczyna Pani trudności.

Polecam konsultację z psychologiem.

Pozdrawiam!