Jak sobie poradzić z tym stanem zdenerwowania?

Witam. Mnie również wszystko denerwuje i bardzo szybko można mnie doprowadzic do szalu myślami jestem gdzie indziej mam tak od jakiegoś czasu mało tego wszyscy to zauważyli ze cos mi jest .Jak sobie z tym poradzić co się ze mna dzieje?

Szanowna Pani,

proszę rozważyć dla siebie pomoc w formie psychoterapii. Ćwiczenie

uważności na "tu i teraz" bez oceniania, medytacja. Nie poddawać analizie przeszłości, ani przyszłości, jest to też metoda ćwiczenia koncentracji. Świadomość myśli, emocji, reakcji emocjonalnych wpłynie na Pani zachowanie i interpretację otaczającej rzeczywistości.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś