Do jakiego lekarza mam się udać z tymi wahaniami nastroju?

Od dłuższego czasu mam zaburzenia świadomości i problemy z koncentracją, wahania nastroju, uczucie nieobecności wymienione dolegliwości występują tylko w spoczynku, gdy coś robię np. pracuje, uprawiam sport to część dolegliwości ustępuje. Mam pytanie do jakiego lekarza specjalisty mam sie udać aby zdjagnozowac chorobę

Witam Pana,

proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, wskazana jest diagnostyka oraz zalecana konsultacja psychiatryczna - w celu wykluczenia czynnika psychicznego.

z wyrazami szacunku, Bożena Waluś