Czy to może być ciąża? - mam nieregularne miesiączki i boli mnie brzuch

Dzień dobry! Jestem z chłopakiem 3 lata i i współżyjemy bez zabezpieczeń, tylko on nie spuszcza się do pochwy. Od pewnego czasu miewam nerwowe dni, miesiączkę miałam regularną, a miesiąc temu dostałam wcześniej niż powinnam dostać w styczniu (dostałam w 23 dniu a skończyła mi się 28), a teraz w lutym dostałam w 14 a skończyła mi się w 19. Nie wiem co się dzieje, brzuch mnie boli 3-4 razy dziennie i martwię się, bo jestem szczupła a brzuch mi się zwiększył. Bardzo bym prosiła o odpowiedź!!! Dziękuję!

Dzień dobry!
Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcji.
W ciąży też mogą występować plamienia czy krwawienia. Jeśli ma Pani podejrzenia bycia w ciąży najlepiej zgłosić się na badanie.