Prawdopodobieństwo ciąży a ból brzucha i brak okresu od 8 dni

Witam ostatni okres miałam 23 marca,6 kwietnia uprawialiśmy z chłopakiem stosunek przerywany (nie doszedł we mnie) i 19 kwietnia podczas pieszczot jego członek był w pochwie zaledwie 10 sek. okres spóźnia mi sie 8 dzień. czasem czuję lekki ból brzucha na dole ale po za tym nic mi nie dolega tak jak przed miesiączką tj np ból piersi. wydzielina z pochwy nie jest zbyt gęsta ale jest jej sporo. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jak najbardziej istnieje. Nie ma jednak takiej możliwości, by potwierdzić lub wykluczyć ciążę w ramach porady internetowej. W tym celu sugeruję wykonanie testu ciążowego.