Czy to może być czerniak płytki paznokcia?

Dzień dobry, Około 2-3 tygodnie temu,na paznokciu serdecznego palca, pojawila mi sie cienka i idealnie prosta,różowa linia. Linia biegnie po całej długości paznokcia,jakby paznokiec już z tą linią wzrastał. Czy to może być czerniak płytki paznokcia? Kolor hest jasny,ale jest to widoczne na paznokciu.

Witam , nie istnieje czerniak płytki paznokcia! Proponuję udać się do doświadczonego chirurga onkologa w celu badania dermatoskopem ( jakkolwiek ocena dermatoskopowa zmian podpaznokciowych jest niezwykle trudna i mało miarodajna).Proponuję wizytę u chirurga onkologa , który obejrzy zmianę i podejmie decyzję co do dalszego postępowania! z.żurawski