Podejrzenie czerniaka pod paznokciem u 31-letniej kobiety

Witam Pojawila mi sie pod paznokciem jakby czarna kreseczki ( coś jakby zadra) czy to może być czerniak?

Drobne, czarne kreski pod paznokciem, wyglądające jak drzazgi, zazwyczaj nie są groźne. To mikrowylewy krwi. Przesuwają się wraz ze wzrostem paznokcia i w końcu znikają. Na wszelki wypadek dobrze by było zbadać dermoskopem.

Rozpoznawanie zmian podpaznokciowych jest zawsze bbb.trudne! Bez zbadania dermatoskopem - nie jestem w stanie nic powiedzieć! zż