Czerniak podpaznokciowy a czarne paski na paznokciu

Witam, mam 20 lat. Niedawno zauważyłem u siebie na paznokciu czarne paski. Jakiś czas temu, po pewnym urazie paznokieć mi zszedł i wyrósł na nowo. Pod tym nowym znowu pojawiły się takie paski. Zaznaczam że gdy paznokcia nie było - nie było żadnych pasków. Co to może być? Czy istnieje możliwość, by w tak młodym wieku był to czerniak podpaznokciowy? Skoro przy brak paznokcia - nie było tam tez pasków? chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda taki czerniak podpaznokciowy? Po czym charakterystycznym można go rozpoznać? W razie gdyby to był jednak on - jakie są rokowania dla tej choroby? Czy czerniak podpaznokciowy jest śmiertelny, czy raczej kończy się jedynie na wycięciu zmian i na tym kończy się na niemiła przygoda? Przyznam, że mnie to niepokoi i chciałbym to wiedzieć jak najszybciej, proszę o rady.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!!!!!! Bez zbadania Pani nie jestem w stanie odpowiedzieć! Proszę udać się do chirurga onkologa , który oceni zmianę!!!!!!! zż