Czy to może być już początek okresu?

Witam 6dni po owulacji mam bole brzucha jak na okres ,piersi troche bola ale sa normalne w dotyku jak na co dzień w 5tym dniu po owulacji pojawił sie brazowy sluz dzis w 6 troche krwi i kilka małych skrzepow nie mam regularnych miesiączkem ale tsk chyba mam pierwszy raz.to moze byc juz pocztek okresu?dodam ze mam parcie straszne na mocz i mnie triche tez piecze

Dzień dobry, jeżeli Pani cykle są nieregularne może to być początek krwawienia miesiączkowego. Jeżeli nie stosuje Pani zabezpieczenia proszę za dwa tygodnie wykonać test ciążowy.