Czy to może być nerwica lękowa w ciąży?
Witam. Od jakiegoś czasu dziwnie sie czuje. Miewam takie duszności, jakbym nie mogla zlapac oddechu. Bylam u lekarza jednak on nie stwierdził nic niepokojącego. Obecnie jestem w 22 TC. Zaczęła mnie bolec reka i bark(po tym jak bylam przeziębiona). Kiedy zaczyna mnie bolec cala zaczynam sie trząść i powracają duszności. Czy to moze byc nerwica lekowa?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Krwawienie w ciąży - przyczyny i postępowanie
Witam Panią
W czasie ciąży może Pani odczuwać nasilenie wielu
dolegliwości między innymi z powodu zmian
hormonalnych zachodzących w Pani organizmie.
Jednak opisane przez Panią objawy są niewystarczające
do stwierdzenia czy wykluczenia zaburzeń nerwicowych.
Pani dolegliwości mogą mieć zarówno podłoże somatyczne,
jak też psychologiczne, np. stres, przeżywane emocje,