Czy to może być wina zęba?

Dzień dobry . Mam pytanie . Jakieś 4 miesiące temu wyleciała mi plomba . Jeszcze jej nie zrobiłam . Od 5 dni niektóre rzeczy które jem np: wędlina , jajka , mleko , kawa czuje tak jakbym jadła jakaś zdechlizne . I bardzo mi śmierdzi mięso właśnie czymś takim popsutym. Natomiast słodkie rzeczy jem bez problemu. Czy to może być coś od zęba ? Bo tak się zastanawiam czy to z zęba czy coś może z żołądka . Dziękuje bardzo za odpowiedz i pozdrawiam .

Bez badania stomatologicznego i wizyty u stomatologa nie da się całkowicie potwierdzić lub odrzucić tezy, że podane przez Panią objawy są pochodzenia zębowego czy nie. Pozdrawiam