Złamanie zęba i brak bólu

Witam, jakiś czas temu ułamał mi sie ząb , nic z tym nie zrobiłam i po kolejnych miesiącach ząb całkowicie sam wyleciał. Nic nie boli jak narazie, czy coś muszę w tej kwestii zrobić ? Pozdrawiam

Witam,
pisze Pani, że ząb sam wyleciał po jakimś czasie po złamaniu. Zęby wylatują z wyrostka zębowego, same z siebie, jedynie przy bardzo daleko rozwiniętej paradontozie. Dlatego obawiam się, że w zębodole może znajdować się jeszcze korzeń zęba. Tyle tylko, że nie wywołuje żadnych dolegliwości. Mimo to radzę się udać do lekarza stomatologa i usunąć resztki zęba, żeby zapobiec dalszej infekcji.