Leczenie ułamanego zęba

Witam, otóż mam problem ułamała mi się końcówka zęba którego miałem już leczonego i został on uzupełniony. Czy da radę coś z tym zrobić czy trzeba całego zęba wymieniać?

Witam, mało precyzyjnie opisał Pan swój problem, ponieważ nie wiadomo czy chodzi o koronę zęba czy o koronę protetyczną. W pierwszym przypadku ząb da się naprawić natomiast jeżeli problem dotyczy korony protetycznej to niestety trzeba ją wymienić. Pozdrawiam