Czy to możliwe że ponad dwa lata po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mogą wystąpić szumy uszne?

Czy to możliwe że ponad dwa lata po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mogą wystąpić szumy uszne? Towarzyszą mi od lipca zeszlego roku i są non stop 24/h przez kazdy dzien. Bralam vibin mini na uregulowanie cyklu.tabletki bralam przez mniej wiecej rok czasu z przerwami, zeby zobaczyc czy okres sie pojawi czy nie. Bo mam pcos. Co w takuej sytuacji..jestem wyczerpana tymi szumami..jest szansa na wyleczenie?

Zrób sobie kompleksowe badania pełnego profilu hormonalnego. Nadnerczowo płciowego, przysadka, grasica, przytarczyce, tarczyca, cukier itd.... i idź do endokrynologa. Może pracujesz w hałasie?