Czy to możliwe, że to pierwszy objaw ciąży?

Mam problem 15.08 (środa) miałam straszne bóle lewego jajnika ale po dwóch dniach przeszło tak nagle. Od 17.08 (piątek) przyjmuję Miovarian. W sobotę kochałam się z chłopakiem (staramy się o dziecko już prawie rok). 23.08 (czwartek) zaczęłam częściej oddawać mocz i brać luteinę dopochwowe bo to 16dc, a dzisiaj 25.08 (Sobota) lekko plamiłam w kolorze kawy z mlekiem, biegam conajmniej raz na godzinę. Oddaje zdrowy mocz, nic nie piecze nie swędzi delikatnie zaczął pobolewac mnie prawy jajnik, czuje się rozdrażniona, denerwują drobiazgi. Czy to możliwe, że to pierwszy objaw ciąży? Nie jest trochę za szybko? Proszę pilnie o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oZnaczyc poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa