Czy to możliwe, że wyleczyłem się z zespołu Barlowa?

WITAM W WIEKU 19 LAT STEIERDZONO U MNIE WYPADANE PLATKA ZASTAWKI MITRALNEJ ZESPOL BARLOWA,,,,,TERSZ MAM 33 LATA I PO TYLU LATACH POSZLEM ZBADAC KONTROLNIE SERCE ECHO SERCA,,,,,,DIGNOZA OBALENIE ZESPOLU BARLOWA WSZYSKO W NORMIE SERCE JAK DZWON PROSZE NAPISAC CZY TA CHOROBA MORZE SIE COFNAC SERCE UROSLO WIEC MORZE SIE JAKOS SAMO WYLECYLO CZY POWTURZYC BADANIE U INNEGO SPECJALISTY CZEKAM NA ODPOWIEDZ Z GORY DZIEKUJE MSM TYLKO JAKIEC PLATKI POGROBIONE 1 W SUMIE A ZASTAWKA CHODZI OK

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie jest to mało prawdopodobne, by zespół Barlowa uległ samoistnemu wyleczeniu. Teoretycznie diagnoza mogła być błędnie postawiona. Jeśli ma Pan jednak wątpliwości, czy aktualna diagnoza jest prawidłowa, proszę udać się na kontrolne ECHO za jakiś czas.