Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to nerki mi tak dokuczają?

Mam 19 lat wczoraj odczuwałam dość często chęć skorzystania z toalety jednak ilości oddawanego moczu były niewielkie czasami pod koniec oddawania miewałam bóle dziś rano wstałam i boli mnie prawa strona na odcinku krzyżowym obawiam się  czy to nie nerka bóle nasilają się  podczas poruszania jeśli siedzę ból maleje dodam jeszcze ze czasami tak jakby promieniowało do podbrzusza proszę o fachowa poradę
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Opisane przez Panią objawy wskazują na infekcję w drogach moczowych. W takim przypadku niezbędne jest badanie ogóle moczu  i podjecie właściwego leczenia. Dobrze byłoby także zmierzyć temperaturę ciała. Istotne jest także picie dużej ilości płynów.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy