Czy to nerwica, a może inna choroba?

Witam Chciałbym się dowiedzieć czy może to być nerwica ? Codziennie się źle czuje mam zawroty głowy uczucie słabego serca gniecenia w klatce piersiowej i uczucia omdlewania chodz nie zdarzylo sie stracic przytomnosci. Miałem robione echo serca, usg jamy brzusznej, wizyta u neurologa, badanie dna oka, na borelioze, morfologie, TSH, OB, CRP przeswietlenie kregoslupa szyjnego. Czy to moze byc nerwica czy jakas choroba ? z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Dzień dobry. Jeżeli diagnostyka przyczyn medycznych opisywanych przez Pana objawów dała negatywne efekty, warto umówić się na konsultację psychologiczną i poszukać przyczyn w tym obszarze. Bardzo możliwe, że podobne objawy oznaczają zaburzenia nastroju, stany lękowe, zaburzenia adaptacyjne, reakcję na stres itp. Zachęcam, aby Pan skorzystał z konsultacji u wybranego przez siebie specjalisty. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Objawy, które Pan opisuje, mogą wskazywać na nerwicę.Rozumiem, że badania, które Pan przeszedł nie wskazują na chorobę somatyczną.

Pozdrawiam,

Witam Pana
Jeżeli wszystkie badania są w porządku to możliwe,
że Pana dolegliwości mają podłoże psychologiczne.
Czy to nerwica? Bardzo możliwe, jednak rzetelną diagnozę
można postawić tylko podczas osobistej konsultacji,
po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu okoliczności,
które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Nie można jednak tego zaniedbać, gdyż objawy
będą się nasilać.
Może Pan skonsultować problem z psychiatrą.
Aby jednak skutecznie i bezpiecznie wyleczyć zaburzenia
nerwicowe, należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl