Czy to normalne, że krwawię po łyżeczkowaniu?

Witam,

w poniedziałek (29.08.2011 r.) miałam łyżeczkowanie spowodowane przedłużającym się krwawieniem, lekarz podejrzewał poronienie, ale wynik na ciążę wyszedł ujemny). Po wyłyżeczkowaniu krwawiłam tylko w poniedziałek, kolejne dwa dni nie krwawiłam ani nie plamiłam. Dzisiaj, po 4 dniach od zabiegu, zaczęłam krwawić. Czy to jest normalne?

Witam serdecznie,

krwawienie po zabiegu łyżeczkowania może się utrzymywać nawet do dwóch tygodni. Gdyby krwawienie było mocno nasilone oraz towarzyszyły mu silne dolegliwości bólowe lub gorączka, powinna Pani zgłosić się do ginekologa. Jeżeli nie obserwuje Pani u siebie tych objawów, nie ma powodów do niepokoju.

Pozdrawiam