Czy to normalne, że nie wyczuwam nitek przy założonej spirali?

witam od prawie miesiaca mam zalozona spirale lekarz nie poinformowal mnie ze powinnam badac nitki probuje je wyczuc ale nie potrafie czy to jest normalne ze nie wyczuwam nitek i kiedy najlepiej powinnam je wyczuc wspolzyje z mezem ale czuje dyskomfort psychiczny ze zajde w ciaze

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wątpliwości co do prawidłowości umiejscowienia spirali proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.