Czy to normalne, że od razu po założeniu wkładki hormonalnej Mirena, występuje krwawienie?

- Czy to normalne że od razu po założeniu wkładki hormonalnej Mirena występuje krwawienie? - Ile czasu musi upłynąć po założeniu wkładki aby moc współżyć? - ćzy jeśli ta wkładka powoduje zaniknięcie miesiączki to czysie po niej tyje? z góry dziekuje za odpowiedz.

witam,
krwawienie może się pojawiać w czasie noszenia wkładki, plamienia równiez i są one związane z efektem ubocznym wkładki.
Współżyć bezpiecznie można po miesiącu od założenia, chociaż proszę pamiętać że ochrona nigdy nie wynosi 100%.
Tycie to kwestia indywidualna, od założonej wkładki się nie tyje