Krwawienie po wkładce Mirena

Od tygodnia krwawienie po wkładce Mirena znikło, ale dziś pojawiło sie znów. Jestem za granicą i nie wiem czy jest taka potrzeba isc do lekarza czy to minie samo? Martwie sie bo myslalam ze krwawieni juz ustało a tu znöwczy to jest cos nie tak? Mirene mam załozona juz ponad miesiąc. Czy to przejdzie?czy konieczna jest wizytau lekarz?Pozdrawiam

Tego typu krwawienia po założeniu są rzeczą normalną. Organizm musi się przyzwyczaić.
Trwają różnie długo.Ale ustępują.

Robert Markowski Ginekologia

Takie nieregularne krwawieni mogą się pojawiać do 3 miesięcy po założeniu wkładki. To normalne.