Krwawienie po założeniu wkładki antykoncepcyjnej Mirena

Jestem miesiac po załozeniu spirali Mirena i nadal mam krwawienia. Jak długo to może potrfać? I czy możliwe jest tycie przy tej wkładce?

Plamienia po założeniu mireny mogą potrwać nawet do 6 m-cy ale będą coraz bardziej skąpe- tym nie ma sie co przejmować po prostu organizm musi sie przyzwyczaić . Tycie z powodu mireny jest mało prawdopodobne.