Czy to normlane, żeby takie złamanie trwało tak długo?

Witam. Ponad rok temu ( w marcu 2019) zlamalam druga kosc srodstopia.zlamanie zmeczeniowe, bez zadnej przyczyny. Dostalam buta ortopedycznego, w ktorym chodzilam kilka miesiecy. Po 5 miesiacach lekarz zalecil zdjecie buta twierdzac, ze to wlasnie but moze byc powodem nie zrastania kosci. W grudniu na przeswietleniu lekarz stwierdzil, ze kosc probuje sie zrastac, bo jest mniejszy odstep miedzy czesciami kosci i ta przestrzen miedzy tymi czesciami jest ciemniejsza co swiadczy o tym, ze kosc jest mocniejsza i kazano mi wrocic za kilka miesiecy. Kolejna wizyte mialam tydzien temu. Lekarz stwierdzil, ze kosc nadal probuje sie zrosnac i dostalam po raz kolejny buta na kolejne 6 tygodni. Po tym czasie jesli bedzie gorzej to dostane skierowanie na badania. Lekarz stwierdzil ze operacja nie wchodzi w gre ze wzgledu na to, ze ta kosc sie zrasta i operacja moglaby mi zaszkodzic. Blagam o pomoc. Czy to normalne zeby takie zlamanie trwalo tak dlugo? Dodam, ze kazdy dzien, kazdy krok jest okropnie bolesny. Zadne tabletki nie dzialaja. Lekarz mowi, ze rozumie moj bol ale nic nie moze zrobic. W miejscu zlamania zrobil sie taki pagorek na stopie boli przy dotyku i czesto to miejsce jest czerwone. Czasami odczuwam w tej stopie dziwne uczucie ciepla. Dziekuje

Jeśli złamanie nie zrasta się po kilku miesiącach, to wskazane jest leczenie operacyjne. Samo unieruchomienie raczej nie pomoże. Można spróbować fali uderzeniowej, Ultradźwięków lub iniekcji z koncentratu szpiku lub osocza bogatopłytkowego.