Czy to oznaka dni niepłodnych i zbliżającej się miesiączki?

Uprawialem seks analny ze swoja dziewczyna podczas zeszlej miesiaczki..byl bardzk krotki nie skonczyl sie wytryskiem w niej..na pochwi miala podpaske w dodatku bielizne w ktorej odbyt byl tylko odsloniety. Czy jest mozliwe zaplodnienie bez wytrysku w niej gdy miala miesiaczke...chce podkreslic ze dzis powinna dostac ale przez caly miesiac zdarzylo sie jej stresowac sporo..i wystepuja u niej suchosci w pochwie ..czy to oznaka dni nieplodnych i zblizajacej sie miesiaczki? :-(

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku najlepiej będzie jeśli Pana dziewczyna wykona test ciążowy. przed wytryskiem dochodzi do uwolnienia niewielkich ilości ejakulatu, więc ciąży nie da się wykluczyć w ten sposób, ale prawdopodobieństwo jest niewielkie.