Ryzyko ciąży w przypadku umycia penisa i stosowaniu globulki antykoncepcyjnej

witam uprawialem seks ze swoja partnerką w prezerwatywie i skonczylem od razu skoczyłem do łazienki sie umyc (same narządy ) Użyłem mydła i wody Nastepnie wszedłem do niej (kilka ruch) bez gumki ( miala globułke antykoncepcyjna ale nie rozpuszczona do konca była w niej 3-4 min ) JAkie jest ryzyko gdy ilosc spermy nie byla widoczna gołym okiem jesli byla w ogóle ze moze dojsc do zapłodnienia ? Czy przy ilosci nie widocznej golym okiem i troche rozpuszczonej globułce jest jakies ryzyko ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek istnieje.