Czy to poprawne wyniki glukozy i insuliny?

Budzę się zmęczona, senna. Po posiłkach też często jestem senna. Poniżej wynik badania po obciążeniu glukozą 75g Glukoza na czczo: 100 mg/dl Glukoza po 1h: 92 Glukoza po 2h: 88 Insulina na czczo: 15,5 nU/ml Insulina po 1h: 33,9 Insulina po 2h: 20 Czy to poprawne wyniki? Dodam, że BMI mam 31,24

Witam,

to nie są prawidłowe wyniki. Proszę udać się do lekarza w celu odpowiedniej interpretacji i wdrożenia leczenia. Warto wybrać się do dietetyka, w celu zmiany stylu życia i utraty kilogramów.