Czy to problem, jeśli 13-miesięczne dziecko nie potrafi usiąść z pozycji leżącej?

witam mam 13 miesieczne dziecko, nie do konca potrafi usiasc z pozycji lezacej, czy to jakis problem, normalnie siedzi, ale woli z brzuszka sie podnosic do siadu, a nie lezac na pleckach
Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie oraz badanie neurologiczne aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.