Pełzanie przez 3-miesięczne niemowlę

Czy to normalne, że 3-miesięczne niemowlę pełza? Moje dziecko od urodzenia śpi głównie na brzuszku, bo tylko tą pozycję toleruje. Od ponad miesiąca czołga się do przodu, początkowo bardzo powoli, natomiast teraz robi to coraz szybciej i sprawniej. Niestety wpływa to na jakość jego snu, gdyż nawet śpiąc posuwa się do przodu i uderza o szczebelki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.